et-loader

Vedoucí střediska dealerství Hyundai (M/Ž)

Plný úvazek 02 dubna - 2024 7:54 am
Informace o pozici
Druh
Plný úvazek
Plat
Mzda bude upřesněna
Popis

Pro naši provozovnu Autosalon Hyundai Slovácké strojírny a.s. vypisujeme výběrové řízení na pozici vedoucí střediska dealerství Hyundai(M/Ž).

Náplň práce

  • vedení střediska dealerství prodejce osobních vozů značky Hyundai
  • zodpovědnost za oddělení servisu a prodeje
  • nastavení strategie a cílů společnosti
  • komunikace s kolegy
  • odpovědnost předsedovi správní rady společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s vedením autosalonu nebo velkého autoservisu
  • výborná znalost prostředí autosalonů
  • znalost ekonomiky střediskového hospodaření
  • znalost trhu a konkurence, důraz na servisní činnosti
  • silné komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost
  • flexibilita, ŘP skupiny B

Nabízíme

  • platové ohodnocení bude prezentováno při osobním pohovoru
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • osobní automobil
  • systém vzdělávání a zaškolování
  • místo výkonu práce: Uherský Brod

Další informace

Pokud Vás zaujala tato nabídka práce, zašlete svůj životopis na emailovou adresu personalni@sub.cz nejpozději do 19. 04. 2024.