et-loader

Vývojový konstruktér

Plný úvazek 18 prosince - 2023 9:52 am
Informace o pozici
Druh
Plný úvazek
Plat
Bude upřesněna
Popis

Vaším úkolem bude:

  • Vývoj a konstrukce strojů, výrobních zařízení a jejich součástí
  • Konstruování ve 3D CAD systémech
  • Technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
  • Zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
  • Zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby
  • Kontrola výroby
  • Autorský dozor v místě instalace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstrukci strojů a zařízení
  • Praxe v oboru minimálně 1 rok
  • Znalost práce s CAD systémy ( ProEngineer, SolidWorks, Inventor, SolidEdge, apod.)
  • Samostatnost, zodpovědnost, kreativitu
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • AJ nebo NJ je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Stabilní zázemí společnosti, dlouhodobá spolupráce
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, profesní a kariérní růst