et-loader
mep-postrelmov.logo
závod 07
MEP POSTŘELMOV

Topidlo RT3/2, RT3/2A

Topidlo RT3/2 je určeno k vytápění prostoru pro cestující tramvajového vozidla. V provedení RT3/2A je určeno k vytápění prostoru pro cestující trolejbusového vozidla.

SKU: N/A Kategorie: Závod:

Topidlo RT3/2 je určeno k vytápění prostoru pro cestující tramvajového vozidla. Topidlo RT3/2A je určeno k vytápění prostoru pro cestující trolejbusového vozidla. Obě topidla se montují pod sedadla cestujících.

Funkčně se topidlo skládá z topnic, dvou ventilátorů, elektronického regulátoru s bezkontaktním teplotním snímačem a havarijní tepelné ochrany. Elektronický regulátor reguluje přes výstupní kontakt relé a vnější stykač teplotu výstupního vzduchu tak, že nepřesáhne 60 °C. Regulátor dále zajišťuje doběh ventilátorů po vypnutí topidla a snížené množství vzduchu pokud je jeho teplota menší než 40 °C. Topidlo se ovládá signálem do řídícího vstupu regulátoru. V klidovém stavu má regulátor nulový příkon. V případě poruchy ventilátorů nebo regulátoru je maximální teplota krytů topidla omezena havarijní tepelnou ochranou na max. 80 °C.

Skříň topidla je vyrobena z ocelového plechu chráněného proti korozi práškovou barvou v barevném odstínu podle požadavku odběratele.

K připojení topidla slouží samosvorné svorky přístupné po demontáži bočního krytu. Pro přivedení silových kabelů a ovládacích vodičů je kryt opatřen průchodkami GP 21 a GP 16.

RT3/2

Topidlo RT3/2 je určeno k vytápění prostoru pro cestující tramvajového vozidla

RT3/2A

Topidlo RT3/2A je určeno k vytápění prostoru pro cestující trolejbusového vozidla

Specifikace

Jmenovitý topný výkon3 000 W
Teplota vystupujícího vzduchuasi 60 °C
Jmenovité napětí výkonové částiDC 600 V
Rozsah napětí výkonové částiDC 400 V – DC 870 V
Jmenovité napětí ovládacích obvodůDC 24 V
Rozsah napětí ovládacích obvodůDC 16,8 V – DC 30 V
Příkon ovládacích obvodů18 W
Rozměry400 × 300 × 150 mm
Hmotnost15 kg
Stupeň ochrany krytemIP20

Nedávno prohlížené produkty